Apie viską / Apie viską / Meslungis
2014-08-07 09:53:11
kodel sportuojant sutraukia meslungis (man asmeniskai darant kai kuriuos jegos pratimus)?
2014-08-07 10:32:59
Trūksta magnio gal.
2014-08-07 12:27:01
Priežasčių gali būti daug ir įvairių. Kaip jau minėjo, gali trūkti magnio organizme, galbūt neatliekate apšilimo prieš treniruotę ir kūnas nebūna pasirengęs dar?
2014-08-07 15:40:17
kojas pradeda traukti darant paskutinius jegos treniruotes pratimus
2014-08-07 16:31:48
O ar geriate pakankamai vandens ir kaip su kavos vartojimu?
2014-08-07 19:20:03
vandens geriu kiek parasyta, treniruotes diena - netgi daugiau nes man neuztenka, kava geriu 1 kart dienoj. stengiuosi daryti pratimus taisyklingai (galvojau, gal ir nuo to gali buti?). siaip lb daug skaiciau apie tai, bet nerandu atsakymo sau. parasiau bendra tema, nes galvojau, gal ir dar ka nors kamuoja tokia problema, bet jei as cia viena, tai galima ir asmeninem zinutem susirasineti, nesinori tersti forumo bereikalingom temom :)))
2014-08-08 12:49:17
Na taip, geriausia būtų šiuo atveju rašyti treneriui. :)
2014-08-25 19:01:40
Meslungis dazniausiai atsiranda, kaip organizme truksta vandens.

Taip part vartojant alchoholi ar geriant daug kavos.

Be viena is priezasciu, tai kalcio ir magnio trukumas. Apibendrinant - bloga mityba,nepakankamas angliavandeniu kiekis.

Taip gali but ir kalcio trukumas, bet tai dazniausiai pasireiskia nesciosioms meterims, kaip sio elemento daugiau reikalauja kunas per si perioda.

Patarimas butu: sutraukus raumeni, jei tik imanoma stengtis ji istemti.

2015-09-19 23:40:58
Man gana dažnai pasitaiko tokia bėda, kai sportuoti pradedu dažnai ir labai intensyviai. Skirtumas tik tas, kad man mėšlungis sutraukia blauzdą naktį... :/ Tokiu atveju visada padeda magnis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS