Apie viską / Apie viską / maitinancios mamytes
2015-06-16 21:38:25
ne negaliu, sake sudetis kitokia
2015-06-16 22:16:10
jurgitta, aukščiau nosį :)
Priežasčių, dėl ko vaikelis prašo dažniau valgyti gali būti įvairių. Ir nė viena iš mūsų tikrai negalim pasakyti kokia iš jų yra teisinga.
Jei jums skyrė per mažą kalorijų normą, bet jūs visko įsidedat šiek tiek daugiau. Panašiai ir surenkat tiek kiek ir mes suvartojam. gal tuomet ir pienelio nesumažėjo.
Gal jūsų vaikeliui augimo šuolis? Jei ryt ateina sverti vaikelio, tai bus puiki proga pakalbėti ir pasiaiškinti su žmogumi, kuris išmano tai geriau nei mes.
O gal vaikeliui karšta ir jis nori tiesiog dažnai atsigerti.
O gal jūs tiesiog nepailsėjusi, pavargusi. Paprastai kai trūksta miego, norisi valgyti daugiau.
bet kuriuo atveju, pasistenkit likti rami. Išsiaiškinsit ir išsispręsit šią situaciją ;)
2015-06-16 23:14:17
as pradejau visko labai nedaug po daugiau isidet tik sia sav, kai jau nusibodo kenteti alki vakarais.jei mesa pvz 200 as imu 220, jei zuvis 300 as imu 320, nes tiesiog toks gabaliukas buna ir neina man lygaii 200 pamatuot :) galbut ir surenku koki max 100 kaloriju bet ne daugiau, siandien buvo ateje pasverti aabieju mazyliu, tai svoriais patenkinta liko, tai ir as nurimau, as manau kad reiktu tikrai didesni kaloringuma ismeginti, o tada jau sakyti kad netinka, nors apetitu niekada nesiskudziau, valgiau visada labai gerai, tik nesveikai, vietoj normaliu pietu ar uzkandziu budavo bandele arba 4 sokoladukai kuriu 1 turi 137kalorijas, reiktu jums i fb parodyt savo porcijas :)
2015-07-20 12:27:35
Sveikos, mamytės. Šiandien ir aš nebeištvėrusi augančio svorio prisijungiau prie Kilo.lt. Trumpai apie save: esu Jurgita, 32 metų, auginu 3 sūnus, jauniausiam 6 mėnesiai, pati maitinu, tad eksperimentuoti pati su dietom pabijojau. Tikiuosi susidraugausim ir palaikysim viena kitą :)
2015-07-20 13:38:51
Laba Jurgada. Sveika prisijungusi. Pamatysi, kad tau pavyks pasiekti savo tikslo. Sėkmės!
2015-10-27 12:48:49
Sveikos, mamytės. :)

Senokai rašiau čia. Bet noriu pasidalinti savo istorija. ;)
https://www.kilo.lt/straipsnis/51/jurgitos-rezultatai
2015-10-27 12:53:28
P.S. Patikslinimas> Intensyvaus žindymo laikotarpiu kalorijų norma buvo 1500 kcal.
2015-10-27 16:37:12
Įspūdįngas rezultatas :) Šaunu!
2015-10-28 14:21:09
Sveikos, mamytės. Jungiuosi ir aš :) Kilo.lt projekte esu jau antra savaitė. Ūgis - 172cm, pradinis svoris 80kg, šiuo metu jis 78kg. Mažiukui tuoj bus 5 mėnesiai. Tikiuosi, pavyks laikytis disciplinos :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS