KMI skaičiuoklė: apskaičiuokite idealų savo svorį

Kūno masės indekso skaičiuoklė yra puikus įrankis, padėsiantis kontroliuoti savo svorį. Be to, kūno masės indekso skaičiavimas išties nėra labai sudėtingas – tai ūgio ir svorio santykis, kuris padeda įvertinti žmogaus svorį, kuris gali būti per mažas, normalus, ir per didelis. Pastarasis yra skirstomas į 3 nutukimo laipsnius. KMI apskaičiavimas yra atliekamas pagal tokią formulę – kūno masė (kg) dalinama iš ūgio (m2).

Žinoma, šiuo metu galima rasti ir modernesnes KMI skaičiuokles, kurios nustato kūno masės indeksą, atsižvelgdamos ne tik į svorį ar ūgį, bet ir į lytį bei amžių. Tarkim, visiškai normalu, kad KMI skaičiuoklė moterims tikrai netiks vyrams ir priešingai KMI skaičiuoklė vyrams netiks dailiosios lyties atstovėms, kadangi natūralu, kad vyrai paprastai būna aukštesni ir stambesni, todėl tai, kas jiems yra dar normalu, moteriai gali būti šiek tiek per daug. Taigi, mielosios, KMI skaičiuoklė vyrui jus gali suklaidinti, būkite atidžios. Be to, tėveliai turi žinoti, kad egzistuoja ir toks dalykas kaip KMI skaičiuoklė vaikams ir KMI skaičiuoklė paaugliams. Tad, jei rūpinatės savo atžalų sveikata ir gerove, vertėtų šiais naudingais įrankiais pasinaudoti. Taigi, masės indekso skaičiuoklė išties pravers, jei norite būti gražūs ir sveiki, jos dėka visada galėsite sužinoti ar jūsų svoris yra normalus, ar reikėtų pradėti sveikiau gyventi.

Įveskite savo duomenis:
Jūsų svoris (kg):
Jūsų ūgis (cm):
Jūsų KMI:

KMI

KMI komentaras:
Įveskite savo ūgį ir svorį, sužinokite savo Kūno masės indeksą ir gaukite išsamų KILO.LT specialistų komentarą apie savo būklę.
Siekime tikslo kartu!
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS